Ga naar hoofdinhoud

Kiesel Servoperl Royal - Flexibele, Water- En Vuilafstotende Voeg (5KG Shadow)


Kiesel Servoperl Royal - Shadow

Zeer sterke, cementgebonden voegmassa volgens DIN EN 13888 CG 2 WA voor voegbreedtes van 1-10 mm. Door een zeer dichte mortelstructuur biedt de voegmassa op cementbasis bijzondere eigenschappen met betrekking tot mechanische belastbaarheid en slijtvastheid. Speciale cementen bieden een significant hogere weerstand tegen chemische reinigingsmiddelen in vergelijking met conventionele cementvoegen. Dit maakt de genoemde toepassingsgebieden mogelijk in afstemming met de betreffende vastgoedgebruiker of met de reinigingsmiddelleverancier.

Door de uitstekende verwerkingseigenschappen en het snelle uithardingsproces wordt voorkomen dat de voegen uitwassen.

  • hoge mechanische sterkte en slijtvastheid
  • voor binnen, buiten en onderwater
  • voor voegbreedte 1-10 mm
  • verhoogde weerstand tegen zuren en logen
  • hoge weerstand tegen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
  • met bloeiende bescherming
  • water- en vuilafstotend
  • hogere weerstand bij gebruik van hogedrukreinigers



    Technische specificaties

  • Kleur: Shadow
  • Toepassing: binnen, buiten en onder water
  • Laagdikte: max. 1-10 mm
  • Verwerkingstemperatuur: + 5 ° C tot + 25 ° C (substraat)
  • Constante waterbehoefte Consistentie: 1,0 liter per 5 kg
  • Verwerkingstijd: ca. 60-70 minuten
  • Beloopbaar: na ca. 6 uur
  • Chemisch belastbaar: na ca. 7 dagen
  • Regendicht: na ca. 6 uur

    Verbruiksgegevens (voegbreedte ca. 3 mm):
  • Afmetingen tegel: 5x5 cm = 1,00 kg / m²
  • Afmetingen tegel: 10x10 cm = 0,50 kg / m²
  • Afmetingen tegel: 15x15 cm = 0,35 kg / m²
  • Afmetingen tegel: 25x33 cm = 0,30 kg / m²
  • Afmetingen tegel: 25x50 cm = 0,25 kg / m²
  • Afmetingen tegel: 60x60 cm = 0,20 kg / m²
  • € 30,90* per Stuk

    Inhoud: 5 Kilogram (€ 6,18* / 1 kg)
    Productnummer: LZ69741

    Op voorraad

    Aflevertijd 2-3 Weken

    Kleur: Shadow
    Product Aantal
    Kiesel Servoper royal is een zeer sterke voegmortel volgens DIN EN 13888 CG 2 WA. Voegbreedtes van 1 tot 10 mm kunnen worden opgevuld met de cementgebonden voegmassa. De mortel geeft een voeg een hoge mechanische sterkte. De voeg die wordt gevuld met de voeg is zeer slijtvast en vertoont een verhoogde weerstand tegen logen en zuren. Door gebruik te maken van speciale cementen is de voegkit zeer goed bestand tegen chemische reinigingsmiddelen. De chemische bestendigheid (met reinigingsmiddelen) is zelfs beduidend hoger dan bij conventionele cementvoegen.

    Een voeg gevuld met de Kiesel Servoperl royal is water- en vuilafstotend en biedt een hoge weerstand bij het gebruik van hogedrukreinigers. Het artikel is zowel geschikt voor gebruik onder water als voor binnen en buiten. De voegmassa heeft uitstekende verwerkingseigenschappen en hardt snel uit. Dit voorkomt dat het gewricht of de voegen worden uitgewassen. Eenmaal gemengd heeft de voeg een verwerkingstijd van ca. 60 tot 70 minuten en is beloopbaar na ca. 6 uur. De waterdichtheid van de voeg wordt ook na ongeveer 6 uur bereikt. De chemische bestendigheid van een met Kiesel Servoper royal gevulde voeg wordt na ca. 7 dagen bereikt. De geïnteresseerde klant kan de voeg in vele kleurvariaties bestellen, zoals basalt, lichtgrijs, jasmijn of wit. Verdere kleurvariaties zijn te vinden in de online shop. De klantenservice geeft informatie over de beschikbaarheid, levertijd en bezorgkosten van het artikel.

    0 van 0 beoordelingen

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Vragen en Antwoorden (0)


    Wilt u een vraag stellen over het product?

    Wij staan klaar om te helpen! Uw vragen zijn waardevol voor ons.

    Als gevolg van verschillende kleurkalibraties van de monitoren op de computer kunnen er kleurafwijkingen optreden. Ook de belichting van de productafbeeldingen heeft invloed op de weergegeven kleuren. Houd er echter rekening mee dat we de kleur van zeer witte of lichtgekleurde tegels iets hebben aangepast voor een betere weergave.