Ga naar de hoofdinhoud

Bestel tot 8 gratis mozaïekmonsters

*Aanbieding geldig voor voorraaddruk en showroommodellen tot 31.07.2025 zolang de voorraad strekt.

AANBIEDING EINDIGT OVER

00
dagen
00
uren
00
minuten
00
seconden
Online winkelen in: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Glasmozaïek Tegels Lunatic Retro Optic Brick Grijs

Zet accenten met glasmozaïek Lunatic Brick

Het succes van glasmozaïektegels is te danken aan de creatieve combinatie van vele kleine steentjes om unieke arrangementen te creëren. Al heel vroeg legden sommige kunstenaars zich toe op het uitvoerig ontwerpen van structuren zoals glasmozaïektegels en het ontwikkelen van een onafhankelijke schildertechniek. Het pure enthousiasme dat destijds voor de rijkelijk ontworpen mozaïektegels werd getoond, bestaat nog steeds. Mozaïektegels worden al lang niet alleen in de kunst gebruikt, d.w.z. op canvas en papier, maar worden ook steeds vaker gebruikt in de inrichting van de woonkamer.

De glasmozaïek tegels Lunatic Brick zijn verkrijgbaar in twee verschillende kleurvarianten. Houd je meer van minimalisme, dan kun je gaan voor de kleurvariant Lunatic retro look steengrijs. Hou je meer van houtkleuren en wil je iets ongewoons, ga dan voor de kleur Lunatik wood look colourful. Met hun matte oppervlak zijn de tegels tijdloos waardoor je er lang plezier van zult hebben.

  • 
Geschikt voor binnen- en buitenshuis gebruik bij correcte installatie.

    Binnen- en buitenshuis gebruik

    • Geschikt voor binnen- en buitenshuis gebruik bij correcte installatie.
  • Stone Maat

    Stone Maat

    30x98mm

  • Gewicht

    Gewicht

    1 kg

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Vragen en Antwoorden (0)


Wilt u een vraag stellen over het product?

Wij staan klaar om te helpen! Uw vragen zijn waardevol voor ons.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op.

Informatie over monsters:
Mozaïek monsters worden geleverd in een afmeting van ca.10x10cm, Tegelmonsterszijn uit de opgegeven tegel gesneden in een maat van max. 30x60cm en zijn uitgesloten van ruilen/retourneren

Tip:
Elke tegel en elk mozaïek heeft verschillende vereisten voor trimmen, leggen en ongedaan maken vanwege individuele materiaaleigenschappen en gebruiksomstandigheden. Vraag een lokale expert om een correcte en veilige plaatsing van uw mozaïeken of tegels. Wij zijn niet aansprakelijk voor onprofessioneel gebruik en gebrekkige uitvoering van constructiematerialen.

Elke tegel en elk mozaïek heeft verschillende vereisten voor trimmen, leggen en ongedaan maken vanwege individuele materiaaleigenschappen en gebruiksomstandigheden. Vraag een lokale expert om een correcte en veilige plaatsing van uw mozaïeken of tegels. Wij zijn niet aansprakelijk voor onprofessioneel gebruik en gebrekkige uitvoering van constructiematerialen.